Тарифи перестануть зростати, якщо посадовці припинять красти

Народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Олег Осуховський заявив: якщо у «Нафтогазі України», «Укргазвидобуванні», інших державних структурах перестануть красти, а Генеральна прокуратура почне притягувати до кримінальної відповідальності винних, тоді не буде потреби настільки підвищувати тарифи на енергоносії.

Про це він заявив у прямому ефірі на телеканалі «112. Україна», інформує прес-служба ВО «Свобода».

«Україна видобуває близько 20 млрд кубометрів власного газу, тобто достатньо для внутрішнього споживання населення. Але «Нафтогаз» скоює злочин: продає газ вітчизняного видобутку комерційним структурам, а потім дорогий імпортний газ збуває населенню. Робоча група із розслідування фактів корупції в уряді, яку я очолював, зафіксувала збитки для держави тільки за одним-двома фактами на 2,2 млрд гривень.

Коли «Нафтогаз України», «Укргазвидобування», інші державні структури перестануть красти, а Генеральна прокуратура почне притягувати до кримінальної відповідальності, тобто садити за ґрати винних, тоді не будемо мати таких цін на газ і на електроенергію», – наголосив Олег Осуховський.

Він також зазначив, що це можливо зробити, якщо буде політична воля найвищого керівництва держави.


Источник: “http://domik.ua/novosti/tarifi-perestanut-zrostati-yakshho-posadovci-pripinyat-krasti-n238620.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя