“Только через наш труп”: Друзі Путіна збунтувались проти глави РФ і пригрозили

“Только через наш труп”: Друзі Путіна збунтувались проти глави РФ і пригрозили
“Только через наш труп”: Друзі Путіна збунтувались проти глави РФ і пригрозили

Хвилюються за свій капітал.

Керівники великих державних акціонерних компаній, таких як “Газпром” і “Роснефть” не будуть декларувати свої доходи і майно. Тим самим друзі президента Володимира Путіна відмовляються виконувати його розпорядження від 8 липня 2013 року про обов’язкове подання декларацій для державних чиновників. Про це сьогодні пише Gazeta Wyborcza, нагадуючи, що два роки тому частина російських багатіїв на державних посадах послухала наказ президента і повідомила державі про свої доходи, а також про доходи дітей і дружин, повідомляють Патріоти України.

Але керівники державного бізнесу найвищого рангу, такі як керівники концернів “Газпром”, “Роснефть” і РЖД, більше звітувати не будуть. Голова останньої з державних компаній Володимир Якунін відкрито заявив, що народ дізнається про його статок “тільки через його труп”. Таким чином, Путін втягнув себе в боротьбу з близьким другом, під пильним оком якого потяги ходять рідше, перевозять товарів менше, а черги в касах стали коротшими. В цей же час, ЗМІ пишуть про те, що Якунін побудував собі палац поблизу Москви, в якому є навіть окрема кімната для зберігання виробів з хутра.

Видання пише, що Путін в цьому протистоянні з Якуніним, очевидно, програв. Уряд Росії оголосив, що такі як він не зобов’язані декларувати свої доходи, а звітувати перед росіянами повинні тільки чиновники на чолі компаній, які на 100% належать державі. А акціонерні підприємства, такі як “Газпром”, “Роснефть” і залізниця “стали приватним бізнесом”. Західні ЗМІ неодноразово писали про протистояння всередині оточення президента Росії. Зокрема, видання The Guardian писало, що Путіну доведеться вибирати між Кадировим і друзями-силовиками.


patrioty.org.ua


Источник: “http://kompromat1.info/articles/11754-toljko_cherez_nash_trup_druzi_putina_zbuntuvalisj_proti_glavi_rf_i_prigrozili”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя