Олег Кулініч: "Роботи над ремонтом Зіньківської обїзної дороги, на..."

Олег Кулініч в facebook:

Роботи над ремонтом Зіньківської обїзної дороги, на яку за мого сприяння була залучена субвенція з державного бюджету, продовжуються! Підрядник Будгарант-7 працював, починаючи із вчорашнього післяобіду, протягом всієї ночі щоб була можливість перекрити рух транспорту і сьогоднішнього дня. Протягом цього часу було використано 1,5 тис тонн асфальтобетонної суміші. Об этом сообщает woman-jurnal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Таким чином, на ділянці 2,2 км дороги вже повністю укладений вирівнюючий шар покриття товщиною 8 см. Ця ділян ... ка готова до подальших робіт - укладання другого шару покриття, яке буде здійснене за два тижні. Раніше на цій ділянці було проведене холодне фрезерування, знятий зруйнований шар асфальтобетону та укладений фрезматеріал. Окрім того, на цьому відрізку дороги була спланована обочина для відводу води.

Аналогічні роботи за цією ж схемою будуть проведені ще на одній ділянці обїзної протяжністю близько 3 км, з мостовим переходом.

Зазначений обєм робіт на всій протяжності Зіньківської обїзної, яка становить 5,6 км, буде закінчено до кінця серпня. Ну а фінальний, другий, етап робіт буде проведено вже в наступному році тоді планується укладання євроасфальту, нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків.

Що стосується Зіньківщини, то кошти залученої субвенції підуть не лише на обїзну, а і на дороги Зіньків-Удовиченки, Зіньків Лютенські Будища Бірки, Пишненки Покровське та Покровське Шкурпели. Але важливою умовою для здійснення ремонту вказаних автодоріг є співфінансування від сільських рад. Наприклад, Удовиченківська сільська рада вже заявила про свою готовність виділити на ремонтні роботи 1 млн грн. Інші сільські ради, через які проходять згадані дороги, зараз перебувають на стадії вирішення цього питання.

Також уже буквально протягом наступного тижня повинні початися дорожні роботи на дорозі Клюшниківка-Дібрівка в Миргородському районі, по цій ділянці погоджені всі питання. Ремонт доріг Комишня-Остапівка та Великі Сорочинці-Велика Обухівка на Миргородщині теж повинен стартувати найближчим часом, після того як на сесіях сільських рад будуть прийняті рішення щодо співфінансування.Олег Кулініч
Олег Кулініч
Олег Кулініч
Олег Кулініч
Олег Кулініч


ТОП новости

Вход

Меню пользователя