Шуфричу не дали "протягти" Лоліту до УкраїниДепутату Нестору Шуфричу не вдалося допомогти співачці Лоліті потрапити на територію України.

Проект екс-регіонала відхилили 17-го травня. Про це у своєму Facebook повідомив депутат Дмитро Тимчук.

"Спроба пана Шуфрича протягти в Україні Лоліту Мілявську провалилася – тільки-но Комітет ВР з питань нацбезпеки і оборони одноголосно відхилив його проект Постанови ВР "Про звернення до СБУ щодо скасування рішення про заборону в’їзду на територію України громадянки РФ Лоліти Марківни Мілявської терміном на три роки "(№6408)", — повідомив Тимчук.

Лоліті не можна приїздити в Україну протягом 3-х років

"Лоліту, можливо, комусь і шкода. Але суть в тому, що якщо в Україні проживають твої родичі, то треба як мінімум включати мізки, перш ніж гадити на голову Україні. Тут уже було вирішувати самій Лоліті — заробити пару доларів в окупованому Криму, або залишитися "в’їзною" в Україні. Вона свій вибір зробила, з чим її (і Шуфрича) вітаємо", — підсумував депутат.

Нагадаємо, 23-го квітня Лоліту зняли з потігу у Конотопі та відправили назад до Москви. Наступного дня депутат Шуфрич зареєстрував проект у Раді, щоб скасувати заборону в’їзду співачці.

Фото з Instagram


Джерело статті: “http://tabloid.pravda.com.ua/news/591c5e42eb76b/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя