Сьогоднішнє засідання у справі В.Януковича стане одним з приводів для звернення до ЄСПЛ - адвокат

Сьогоднішнє засідання у справі В.Януковича стане одним з приводів для звернення до ЄСПЛ — адвокат

Віктор Янукович


КИЇВ. 18 травня. УНН. Сьогоднішнє засідання у справі В.Януковича стане одним з приводів для звернення до ЄСПЛ. Про це журналістам заявив адвокат Віталій Сердюк, передає кореспондент УНН.

“Ми будемо готувати апеляційну скаргу і звертатися, направляти в ЄСПЛ відповідну скаргу, яку нещодавно В.Янукович підписав. Знову ж сьогоднішнє засідання буде одним з приводів для оскарження порушення судом прав особи на участь в судовому засіданні,” — сказав В.Сердюк, прокоментувавши рішення суду, згідно з яким зв’язок з В.Януковичем сьогодні по відеоконференції встановлена ​​не була.

Разом з тим, на думку В.Сердюка проведення відеоконференції по скайпу не дає можливості встановити особу, а також роз’яснити його права.

Також, за словами адвоката, суд не дав роз’яснення чи потрібно присутність прокурора в Ростовському суді РФ.

“Суд, на наше глибоке переконання, не застосував Європейську конвенцію про міжнародну правову допомогу,” — сказав В.Сердюк.

При цьому, на думку сторони захисту прокуратура не бажає чути свідчення В.Янукович в суді.

“Я вважаю, що захист все ж доб’ється, щоб участь В.Януковича була забезпечена в суді. Провести процес без В.Януковича Генеральній прокуратурі не вдасться,” — підкреслив захисник.

Разом з тим, за словами В.Сердюка питання присутності присяжних на засіданні буде вирішено після того як суд вирішить чи призначати до розгляду по суті обвинувального акта.

“Захист готовий до будь-якого суду,” — підкреслив В. Сердюк, додавши, що підозра В.Януковича не обгрунтована і він не скоював злочинів.

Так, суд оголосив перерву у підготовчому засіданні у справі В.Януковича до 29 травня.

Нагадаємо, під час засідання 18 травня обвинувачення попросило суд дати дозвіл на заочний судовий процес над В.Януковичем.

Як повідомляв УНН, 28 листопада 2016 року Генеральний прокурор Юрій Луценко у Святошинському районному суді Києва оголосив повідомлення про підозру у відеорежимі екс-президенту України Віктору Януковичу у державній зраді, пособництві представникам влади РФ в умисних діях, вчинених з метою вчинення зміни меж території держкордону України та ведення агресивної війни. Тобто злочинів, передбачених ч.1. ст.111, ч.5 ст.27. ч.3 ст.110, ч.5 ст.27 ч.2 ст.437 ККУ.

20 січня 2017 року Печерський районний суд Києва надав дозвіл військовій прокуратурі на здійснення спеціального (заочного) досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою екс-президента України Віктора Януковича у державній зраді.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1665198-sogodnishnye-zasidannya-u-spravi-v-yanukovicha-stane-odnim-z-privodiv-dlya-zvernennya-do-yespl-advokat”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя