В Івано-Франківську на хабарі затримано одного з керівників медичного закладу (Фото)

Оперативники Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Нацполіції спільно з Івано-Франківською місцевою прокуратурою, викрили заступника головного лікаря який вимагав 2 600 гривень.
В Івано-Франківську на хабарі затримано одного з керівників медичного закладу
22 травня поліцейські спільно з прокуратурою затримали головного лікаря одного із медичних закладів регіону при черговій передачі неправомірної вигоди у завуальованій формі, шляхом оформлення договору добровільного медичного страхування в сумі 2 600 гривень.
В Івано-Франківську на хабарі затримано одного з керівників медичного закладу

У ході документування протиправної діяльності посадових осіб медичного закладу правоохоронці викрили злочинну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди від пацієнтів у завуальованій формі шляхом оформлення договорів добровільного страхування медичних витрат у страховій компанії.

У подальшому отримані у такий спосіб кошти легалізовувались через вказану страхову компанію шляхом здійснення закупівлі медичних препаратів у мережі аптек м. Івано-Франківська.

На даний час, попередньо встановлено, що завдяки вказаній злочинній схемі з початку 2017 року було незаконно отримано та легалізовано понад 1 мільйон гривень.

На даний час тривають першочергові слідчі дії.


Джерело статті: “http://paralleli.if.ua/news/73877.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя