Представницю карате К.Криву названо найкращою спортсменкою травня

Представницю карате К.Криву названо найкращою спортсменкою травня

Катерина Крива


КИЇВ. 31 травня. УНН. За підсумками спортивного травня Національний олімпійський комітет України визнав дворазову чемпіонку Європи з карате Катерину Криву найкращою спортсменкою останнього весняного місяця, інформує УНН з посиланням на НОК України.

Високе визнання НОК 25-річна львів’янка отримала завдяки блискучому виступу на травневому чемпіонаті Європи в турецькому місті Ізміт, який став першим чемпіонатом континенту, що проводився в статусі олімпійського.

В Туреччині К.Крива двічі підіймалася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Вона стала найсильнішою у змаганнях куміте (вагова категорія до 50 кг), після чого здобула медаль найвищого ґатунку у командній першості разом з подругами по збірній – Анітою Серьогіною, Анжелікою Терлюгою та Анастасією Містковською.

Відзначимо, що К.Крива вперше отримала звання найкращої спортсменки місяця в Україні.

Додамо, в 2016 році на 129-й сесії Міжнародного Олімпійського Комітету в бразильському Ріо-де-Жанейро МОК ухвалив рішення про включення 5 нових видів спорту до програми Ігор ХХХІІ Олімпіади 2020 року в Токіо, одним з яких стало карате.

Нагадаємо, гімнаст О.Верняєв удев’яте став кращим спортсменом місяця.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1667952-predstavnitsyu-karate-k-krivu-nazvano-naykraschoyu-sportsmenkoyu-travnya”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя