Кличко: Розділення повноважень обраного мера і голови КМДА – це позбавлення Києва самоврядування


Розділення повноважень обраного киянами мера і голови КМДА — це позбавлення столиці місцевого самоврядування

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у відеокоментарі, який опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, пише сайт міського голови. Об этом сообщает nashkraj.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Вчора ввечері в мене відбулася зустріч з Президентом Зеленським. Говорили спокійно. Президент підтвердив чутки, що ходять давно. — Про розділення повноважень в управлінні столицею. Голова КМДА — його вертикаль і він збирається туди призначити свою людину. Спасибі, що пообіцяв попередити, що не з преси я дізнаюся, коли саме це станеться, — сказав Кличко. — Я ж іще раз наголосив, що позбавлення обраного мера виконавчих повноважень — це повернення методів Януковича і позбавлення Києва самоврядування. Коли мер виконує декоративну функцію, а містом управляє призначена згори людина, яку кияни не обирають і яка, відповідно, перед громадою не має жодних зобов‘язань. Такого немає в жодній європейській столиці, в жодному місті. І, я переконаний, і озвучив це: якщо так потрібно мати в столиці "свого" мера, — нехай відбудуться дострокові вибори і нехай кияни оберуть того, кому довіряють", — підкреслив Віталій Кличко.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/11/klychko_rozdilennya_povnovazhen_obranogo_mera_i_golovy_kmda_ce_pozbavlennya_kyyeva_samovryaduvannya”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя